وكيل خوب در تهران
 
وكيل پايه يك دادگستري - وكيل خانواده

توصيه مي شود براي داشتن اطلاعات بيشتر در خصوص طلاق توافقي به توضيحات كامل طلاق توافقي كه در چهار قسمت توسط وكيل خانواده گروه وكلاي پارساي نوشته شده است مراجعه كنيد.

اما اگر در مورد طلاق توافقي فقط مدت زمان آن مد نظرتان مي باشد بايد گفت كه در شهرهاي مختلف ايران رويه محاكم خانواده متفاوت است و متاسفانه رويه يكساني وجود ندارد. جالب اين كه حتي در شهر تهران هر شعبه دادگاه خانواده براي خود مشي مخصوصي دارد. بعضي قضات وقت رسيدگي تعيين مي كنند و طرفين يا وكلاي آن ها را ضمن تعيين وقت براي رسيدگي دعوت مي كنند و بعضي از دادگاه ها نيز در وقت فوق العاده و در مدت زمان كمتري به پرونده رسيدگي و راي (گواهي عدم امكان سازش) صادر مي كنند. در واقع مي توان گفت هر شعبه اي كه دادخواست طلاق توافقي به آن ارجاع مي شود با توجه به سليقه قاضي مدت زمان مربوط به خود دارد. عده اي از قضات معتقدند اگر مراحل طلاق توافقي كمي طولاني شود ممكن است بعضي از زوجين از تصميم خود براي جدايي كه بعضا در عصبانيت اتخاذ كرده اند، منصرف شوند.

وكلاي خانواده (وكلاي پايه يك دادگستري) گروه پارساي در عمل شاهد زن و شوهراني بوده اند كه چند روز بعد از تصميم بر جدايي از طريق طلاق توافقي، پشيمان شده اند و احساسات و عصبانيت اوليه فروكش كرده است.

به هر حال در عمل اكثر زوجيني كه تصميم به طلاق توافقي مي گيرند بسيار عجله دارند و معمولا با مراجعه به وكيل خواستار اين هستند كه در كمترين زمان ممكن كار تمام شود. اما با توجه به اين كه در هر دوره شرايط اخذ طلاق توافقي كمي تغيير مي كند و مي بايستي در هر دوره مطلب به روز تري نگارش كرد به اطلاع موكلين محترم مي رساند كه هم اكنون در اكثر دادگاه هاي خانواده تهران از صفر تا صد يعني شروع دادخواست تا اخذ راي حدود 3 الي 5 روز و حداكثر يك هفته به طول مي انجامد و در صورت داشتن وكيل نيازي به حضور زوجين در تمام مراحل نيست. البته اگر در اين خصوص تغيير زمان اخذ گواهي عدم امكان سازش به وجود آيد به اطلاعتان رسانده مي شود. حال كه اين مطلب را مطالعه كرديد كمي در مورد مشاوره اجباري در طلاق توافقي هم صحبت كنيم. ما معتقديم اگر تمايل به مشاوره داريد بهتر است با پرداخت كمي هزينه از مشاوره هاي خصوصي خانواده در هر شهري كه هستيد استفاده كنيد. متاسفانه مشاوره هاي دادگستري كه براي طلاق توافقي اجباري شده است لا اقل در شهر تهران تشريفاتي و در عمل بي فايده است.

اميدواريم كه در اين مطلب به جواب سئوال هاي شما در خصوص طلاق توافقي چقدر طول مي كشد؟، طلاق توافقي چند روز طول مي كشد؟، مدت زمان طلاق توافقي، طلاق توافقي چقدر زمان ميبرد؟ پاسخ داده باشيم.

 

براي مشاوره حقوقي خانواده رايگان در زمينه طلاق توافقي و همچنين در صورت نياز وكيل براي طلاق توافقي (وكيل طلاق توافقي) و اطلاع از مراحل و هزينه ها با ما تماس بگيريد.

وكيل خوب براي طلاق توافقي در تهران و كرج   

 09122547699 - 44033677

نوشته شده در تاريخ ۴ اسفند ۱۳۹۵ توسط s.a
نظرات (0)
[ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | قدرت گرفته از : وبلاگدهی آریا