وكيل خوب در تهران
 
وكيل پايه يك دادگستري - وكيل خانواده
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

بي شك يكي از مهمترين و خوش نام ترين گروه هاي وكلاي دادگستري در تهران، خاصه در غرب تهران گروه وكلاي پارساي است.

اين گروه متشكل از وكلاي پايه يك خانم و آقا سال هاست كه متمركز به دعاوي خانوادگي مي باشند و به صورت حرفه اي تعداد بي شماري پرونده هاي طلاق توافقي، طلاق از جانب زوج، طلاق از جانب زوجه و ... در دادگاه هاي خانواده تهران و كرج داشته اند. مفتخريم كه كوشيده ايم كه زوجين بسياري را به آشتي و ادامه زندگي مشترك سوق دهيم و در صورت عدم حصول نتيجه در پي احقاق حقوق موكلمان تلاش فراوان كرده ايم.

وكيل طلاق

امروزه بر كسي پوشيده نيست كه دعاوي طلاق، با توجه به حساسيت اجتماعي، مالي و روحي براي زوجين از مهمترين دعاوي دادگستري است كه لزوم تجربه و علم توأمان را از جانب وكيل طلاق مي طلبد.

با توجه به مراجعات فراوان از مشاوره براي شهرستان ها معذوريم و براي ساكنين تهران و كرج نيز در حد سوالات كوتاه و مختصر مشاوره حقوقي تلفني رايگان است.

براي اعطاي وكالت و مشاوره حقوقي از ساعت 10 الي 8 شب مي توانند با تلفن هاي دفتر تماس حاصل كنيد. از پذيرش ساير پرونده ها به غير از دعاوي خانوادگي معذوريم.

بهترين وكيل خانواده غرب تهران   09127923611 – 09122547699 – 44033677 – 44963487

 

منبع: وكيل خانواده غرب تهرانادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ توسط s.a
نظرات (0)

با توجه به كثرت سوال در خصوص طلاق به درخواست مرد و سوال توأمان كه اگر زن طلاق نخواهد تكليف چيست؟ بايد به اين نكات توجه كرد كه اولا در قوانين جاري كشور طلاق در اختيار شوهر است و او مي تواند با مراجعه به دادگاه خانواده و دادن دادخواست طلاق همسرش را طلاق بدهد. در اين خصوص رضايت زن شرط نيست يعني اگر زن طلاق نخواهد ولي مرد اصرار به آن داشته باشد در نهايت دادگاه ناگزير به صدور حكم طلاق مي باشد.

اما اين كه در مراحل طلاق دادن زن حائز اهميت است حقوق مالي زوجه است كه دادگاه رسيدگي كننده به طلاق مكلف در ضمن راي طلاق نسبت به آن ها تعيين تكليف كند. مواردي مثل شرط تنصيف اموال، مهريه، اجرت المثل، حضانت، نفقه و نحله.

چه بسيار شاهد دادنامه هاي طلاق بوده ايم كه راي طلاق صادر شده است ولي مرد به دليل عدم توانايي نتوانسته راي طلاق را اجرا كند اما در مورد مدت زمان طلاق از طرف مرد كاملا بستگي به دادگاه رسيدگي كننده و از همه مهمتر اعتراض يا عدم اعتراض زوجه دارد با اين توضيح كه مراحل دادخواست طلاق از طرف مرد 3 مرحله اي است و شامل دادگاه بدوي، دادگاه تجديد نظر استان و ديوان عالي كشور مي شود و اگر زني مخالف طلاق باشد مي تواند پرونده را تا راي نهايي ديوان عالي كشور طولاني كند. سوال مي شود كه آيا اعتراض زن موثر است در راي طلاق ؟

در جواب گفته مي شود كه چون اصل طلاق در اختيار مرد است راي صادر مي گردد ولي مسائل مالي و غير مالي در ارتباط با زوجيت ممكن است در دادگاه بالاتر به دلايلي نقض گردد.

توصيه مي شود مطالبي را كه با رنگ آبي در چند خط پيش مشخص شده و همچنين ذيل صفحه، لينك شده است را براي داشتن اطلاعات كامل مطالعه كنيد و يا در صورت تمايل با ما تماس بگيريد.

وكيل متخصص طلاق     44963487 - 09122547699 – 09127923611 – 44033677

 

منبع: حق طلاق مردادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ توسط s.a
نظرات (0)

در اين مختصر سعي شده است در بهترين و كوتاه ترين جملات، مراحل طلاق از طرف مرد توضيح داده شود.

1- بر طبق ماده 1133 قانون مدني اختيار طلاق با مرد است و اوست كه مي تواند حتي بدون دليل موجه، دادخواست طلاق به طرفيت همسر تقديم دادگاه كند.

2- سوال مي شود كه آيا عدم رضايت زن (زوجه) تاثيري در پرونده روند طلاق از جانب مرد دارد؟جواب منفي است به اين توضيح كه عدم رضايت و موافقت زن تنها مي تواند پروسه طلاق از جانب مرد را طولاني كند ولي امكان جلوگيري از صدور حكم طلاق را ندارد.

3- رأيي كه دادگاه پس از دادخواست طلاق از طرف مرد صادر مي كند گوهي عدم امكان سازش نام دارد و مرد 3 ماه فرصت دارد تا براي اجراي راي دادگاه و ثبت طلاق به دفترخانه طلاق مراجعه كند در غير اين صورت راي صادره از درجه اعتبار ساقط مي شود.

4- پرونده طلاق چه خواهان آن مرد باشد چه زن، در صورت اعتراض پرونده اي سه مرحله اي است يعني دادگاه بدوي، دادگاه تجديد نظر استان و ديوان عالي كشور كه با اعتراض زن حتي اگر اعتراض غير موجه باشد، روند طلاق تا يك سال نيز به طول مي انجامد لذا مدت زمان طلاق از طرف مرد بستگي كامل به اعتراض طرفين خصوصا زن دارد كه ممكن است از 3 ماه تا 1 سال به طول بيانجامد.

5- در هر طلاقي مثل طلاق توافقي، طلاق از جانب مرد يا طلاق از جانب زن، بر طبق ماده 29 قانون حمايت خانواده قاضي دادگاه خانواده مكلف است نسبت به مهريه، اجرت المثل، نفقه و حضانت فرزندان، ملاقات و نفقه آن ها تعيين تكليف كند.

6- در مراحل پرونده طلاق از طرف مرد، دادگاه مكلف است كه به هر يك زوجين ابلاغ فرستاده و با درج مهلت از آن ها بخواهد كه داور معرفي كنند.

7- در هيچ فرضي حتي اگر راي غيابي باشد در طلاق از طرف مرد، مهريه زن از بين نمي رود فقط اگر بين زوجين نزديكي واقع نشده باشد مهريه در هنگام طلاق نصف مي گردد.

8- نوع طلاقي كه مرد درخواست كننده آن باشد رجعي است يعني در مدت حدود 3 ماه عده مرد مي تواند به زن رجوع كند و طلاق از بين مي رود مگر اين كه زن دوشيزه (باكره) يا يائسه باشد كه در اين موارد طلاق بائن است و امكان رجوع وجود ندارد.

9- مستفاد از قانون حمايت خانواده جديد و نسخ عمده مواد قانوني قانون اصلاح از مقررات مربوط به طلاق در حال حاضر امكان جمع شرط نصف اموال (شرط تنصيف) با اجرت المثل وجود دارد.

10- براي اين كه بدانيد نحله چيست و در چه مواردي در صورت درخواست طلاق از طرف مرد (شوهر) به زن تعلق مي گيرد به اين لينك مراجعه نماييد.

11- اگر مردي شرط تنصيف مندرج در عقدنامه هاي چاپي را امضاء كرده باشد علاوه بر مهريه در هنگام طلاق به درخواست خودش، بايد تا نصف اموال موجودي را كه در ايام زناشويي به دست آورده يا معادل آن را به زوجه واگذار نمايد. براي داشتن اطلاعات كامل در خصوص شرط تنصيف اموال توصيه مي شود به اين لينك مراجعه نماييد.

12- در صورتي كه مرد وكيل داشته باشد تمامي مراحل طلاق توسط وكيل و بدون حضور موكل (زوج) انجام خواهد شد.

13- اگر مرد مهريه را پرداخت نكرده باشد و قبلا توسط دادگاه در خصوص راي صادر نشده باشد در حكم طلاق دادگاه ذكر مي شود كه ثبت طلاق موكل به پرداخت حقوق مالي زوجه از جمله مهريه است حال اگر مهريه عند الاستطاعه باشد پرداخت آن منوط به اثبات استطاعت مالي زوج از سوي زوجه است.

14- اگر مهريه عند المطالبه باشد و قبلا از سوي دادگاه تقسيط نشده باشد مرد مي تواند پس از قطعيت حكم طلاق دادخواست اعسار از پرداخت دفعي مهريه مندرج در دادنامه طلاق (گواهي عدم امكان سازش) را تقديم دادگاه صادر كننده راي طلاق كند. دادگاه پس از تشكيل جلسه و دعوت از طرفين و استماع اظهارات زن و شوهر و شهادت شهود در خصوص اعسار مرد تصميم گيري مي كند.

15- حضانت فرزندان و نيز نفقه آن ها بر طبق قانون و مصلحت طفل توسط دادگاه تعيين مي شود.

16- اثبات رابطه نامشروع زوجه يا ساير تخلفات وي از وظايف زناشويي ارتباطي به مهريه ندارد.

17- در اثناي سيدگي به پرونده طلاق از طرف مرد، زوجين توافق بر سر جدايي و مسائل مرتبط به ان حاصل كنند مي توان پرونده را با درخواست طرفين تبديل به طلاق توافقي كرد.

18- اگر قبلا راي در خصوص اجرت المثل ايام زوجيت صادر نشده باشد، دادگاه رسيدگي كننده به طلاق از طرف مرد، با تعيين كارشناس اجرت المثل ايام زوجيت زن را تعيين مي كند و در ضمن حكم طلاق مرد را موظف به پرداخت آن مي كند.

وكيل متخصص طلاق      44963487 - 09122547699 – 09127923611 – 44033677

 

منبع: مراحل طلاق دادن زنادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ توسط s.a
نظرات (0)

طلاق توافقي تا قبل از تصويب قانون حمايت خانواده در سال 1391، هيچ گاه در قانون نيامده بود ولي در رويه دادگاه ها همچون حال حاضر، از پرونده هاي شايع دادگستري بوده است و طلاقي است كه زن و شوهر براي جدايي تفاهم و توافق دارند و در مورد مهريه، حضانت، نفقه و ... اختلافي بين ايشان نيست.

طلاق توافقي كه امروزه در دادگاه هاي خانواده انجام مي شود تفاوت زيادي با گذشته پيدا نكرده است فقط از سال 1391 تا كنون قانون گذار مشاوره را براي طلاق توافقي اجباري كرده است بنابراين آنچه بعضي سايت ها يا روزنامه هاي روز در خصوص قانون جديد طلاق توافقي يا قانون جديد طلاق و مهريه مي نويسند مبناي درستي ندارد ولي اين را مي توان گفت كه با توجه به ازدياد طلاق در كشور، دستگاه قضايي در صدد طولاني كردن مراحل طلاق توافقي است و جاي تاسف دارد كه هر شعبه دادگاه رويه مخصوص به خود را در رسيدگي به پرونده هاي طلاق توافقي دارد و روش هر شعبه كاملا سليقه اي است.

اين اختلاف نظر قضات در پرونده هاي كه زن وكالت در طلاق از شوهر دارد دو چندان است جالب است كه بعضي از شعب خانواده در تهران اگر زوجه وكالت در طلاق (حق طلاق) از شوهرش داشته باشد و مقداري از مهريه را هم با توجه وكالت در طلاق بخواهد، راي طلاق توافقي صادر نمي كنند! بعضي از شعب اظهار مي دارند كه زوج (شوهر) براي جلسه مشاوره مي بايستي حضور پيدا كند در حالي كه به همسرش وكالت در گرفتن وكيل داده است! ...

اما برگرديم به موضوع اصلي، از سال 1391 تا كنون قانون جديدي در خصوص طلاق توافقي و يا هر طلاق ديگري به تصويب نرسيده است.

در حال حاضر طلاق توافقي توسط وكلاي گروه پارساي در كمترين زمان ممكن و با كمترين حق الوكاله بدون نياز به حضور زوجين انجام مي شود.

براي آگاهي از مراحل و شرايط طلاق توافقي و هزينه هاي آن با ما تماس بگيريد.

44963487 - 09122547699 – 09127923611 – 44033677

 

منبع: قانون جديد طلاق و مهريهادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ توسط s.a
نظرات (0)

بي ترديد سخت ترين و مهم ترين پرونده خانوادگي در دستگاه قضا، طلاق از طرف زن است. مي دانيم كه بر طبق قانون مدني و مقررات فقهي، طلاق در اختيار مرد است و زن تنها با داشتن دليل موجه و اثبات آن مي تواند از دادگاه تقاضاي طلاق كند مگر اين كه طلاق توافقي باشد كه از بحث ما خارج است.

به عنوان وكيل كه سال ها تجربه در دعاوي خانوادگي دارد توصيه اكيد مي شود كه دادخواست طلاق از طرف زن را بدون وكيل شروع نكنيد و لااقل در اين خصوص قبل از هر اقدامي با وكيل مجرب طلاق مشورت كنيد. شايد لازم باشد قبل از تقديم دادخواست طلاق به دادگاه خانواده، دادخواست مرتبط ديگري به عنوان مقدمه ثبت شود و تا حصول نتيجه آن، ثبت دادخواست طلاق به تعويق افتد.

خوب است بدانيد كه طلاق از جانب زوجه، پرونده اي 3 مرحله اي محسوب مي شود با اين توضيح كه طرفين (زن و شوهر) مي توانند در صورتي كه حكم دادگاه اول (بدوي) به ضرر آن ها باشد نسبت به آن در فرجه 20 روز تجديد نظر خواهي كنند بديهي است كه پرونده به دادگاه تجديد نظر استان فرستاده مي شود و در ادامه پس از صدور راي توسط شعبه دادگاه تجديد نظر در مهلت 20 روز هر كدام از طرفين كه راي به ضرر او باشد مي تواند فرجام خواهي كند. در اين صورت پرونده به ديوان عالي كشور ارسال مي گردد. باز هم اين همه كار نيست چه بسا كه ديوان از راي دادگاه تجديد نظر نقض بگيرد و يا نقص كند مجددا پرونده دادگاه تجديد نظر اعاده مي شود كه در اين صورت پس از صدور حكم مجدد از سوي شعبه دادگاه تجديد نظر باز هم امكان فرجام خواهي مجدد مهيا است ....

اين مطالب از اين رو گفته شد كه پرونده طلاق در صورت مقاوت زوجين پرونده اي طولاني است و صبر بسيار مي طلبد و اصلا ماهيت آن با عجله سازگار نيست مگر اين كه طلاق غيابي باشد كه زمان كمتري به طول مي انجامد.

اما مراحل دادخواست طلاق از زن از تقديم دادخواست در دفتر خدمات الكترونيك قضايي شروع مي شود و مدارك مورد نياز عقدنامه يا رونوشت، شناسنامه و داشتن شماره ملي است. پس از ثبت دادخواست طلاق از طرف زن، پرونده به شعبه دادگاه خانواده مربوطه ارجاع مي شود. زن مي تواند هم در دادگاه خانواده محل اقامت خود و هم دادگاه خانواده محل اقامت شوهر، دادخواست طلاق بدهد.

وكيل متخصص طلاق         9122547699 - 09127923611 - 44033677

 

 

منبع: مراحل طلاق از طرف زنادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ توسط s.a
نظرات (0)

در طلاق توافقي زوجين الزام قانوني براي استفاده از وكيل ندارند و مي توانند بدون حضور وكيل نياز مراحل طلاق توافقي را بدون وكيل طي كنند اما وكالت به وكيل به جهت طلاق توافقي مزايايي براي موكل و حتي طرف مقابل دارد. اول اين كه چون نياز به حضور ايشان نيست لطمه شغلي و يا حيثيتي - كه احيانا ممكن است براي بعضي از افراد در اثر حضور در دادگاه خانواده متحمل باشد – به موكل وارد نمي آيد ثانيا اضطراب - تنش و جر و بحث زوجين در شرف طلاق كاهش مي يابد ثانيا داشتن وكيل در كيفيت كار و حفظ حقوق موكل و مدت زمان انجام طلاق توافقي كاملا تاثير گذار است. در عين حال داشتن وكيل امري صد در صد اختياري است.

2-      براي درخواست طلاق بايد كجا رفت؟ زوجين متقاضي جدايي از طريق طلاق توافقي در صورت نداشتن وكيل، بايد به دفتر خدمات الكترونيك قضايي همراه با شناسنامه، عقدنامه و كارت ملي (مدارك براي طلاق توافقي) مراجعه كنند و درخواست طلاق توافقي را ثبت و امضاء كنند. پس از ارجاع شعبه درخواست شعبه دادگاه زوجين مي بايستي به شعبه مربوط مراجعه كنند تا پس از انجام مشاوره دادگاه كه اجباري است نزد قاضي حاضر شده و صورتجلسه دادگاه را امضاء نمايند. زوجين هر توافقي كه با هم در مورد طلاق توافقي داشته باشند به دادگاه اعلام مي كنند.

3-      پس از صدور راي طلاق توافقي و اخذ قطعيت، زوجين 3 ماه مهلت براي مراجعه به دفتر طلاق و ثبت رسمي دارند.

در دادگاه هاي تهران زوجه اي كه دوشيزه باشد معرفي به پزشكي قانوني مي شود. اگر زوجه دوشيزه نباشد و يائسه نيز نشده باشد اخذ گواهي بارداري يا عدم آن به جهت ثبت طلاق الزامي است.

مهريه، حضانت فرزندان ملاقات و نفقه آن ها، نفقه زوجه و اجرت المثل، جهيزيه همگي وابسته به توافق زوجين است و راي دادگاه بر اين اساس صادر مي شود.

در هيچ يك از مراحل طلاق توافقي چه با وكيل و چه بدون آن الزام قانوني براي حضور يا اجازه والدين زوجين نيست حتي اگر زوجه دوشيزه باشد.

مشاوره تلفني طلاق توافقي رايگان است لذا اگر سوالاتي در اين خصوص داشتيد با ما تماس بگيريد.

وكيل طلاق توافقي               09122547699 – 44033677

 

منبع: طلاق توافقي + مراحلادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ توسط s.a
نظرات (0)

امروزه بر كمتر كسي است پوشيده است كه دقت، پشتكار و مسئوليت پذيري خانم ها در انجام امور محوله اگر بيشتر از آقايان نباشد كمتر نيست. وكالت نيز از اين قاعده مستثني نيست. در گروه وكلاي پارساي كه جمعي از وكلاي پايه يك با تجربه خانم و آقا گرد هم آمده اند پرونده هاي مربوط به طلاق توافقي، طلاق از طرف زوجه و طلاق از طرف زوج عمدتا توسط وكيل مجرب خانم انجام مي شود. وكلاي خانمي كه سال ها تجربه در زمينه پرونده هاي خانوادگي دارند و در كمترين زمان كه دستگاه قضايي اقتضاي آن را داشته باشد و با بهترين كيفيت پرونده ها را به سر انجام مي رسانند.

در اين وبلاگ سعي شده است اطلاعات كافي و لازم در خصوص طلاق توافقي در اختيار موكلين و خوانندگان قرار گيرد. مشاوره تلفني براي طلاق توافقي توسط وكلاي خانم و آقا رايگان است. براي دانستن مطالب بيشتر و گرفتن مشاوره در زمينه سوالات حقوقي مرتبط با خانواده همه روزه به غير از ايام تعطيل مي توانيد با شماره تلفن هاي دفتر تماس بگيريد.

مراحل درخواست طلاق توافقي توسط وكيل خانم در تهران بدون حضور موكل (زوجين) با بهترين شرايط انجام مي شود اما بايد توجه داشت كه اگر كسي تمايل به دانستن وكيل مجرب آقا براي طلاق داشته باشد مراحل طلاق توسط وكيل آقا براي ايشان انجام مي شود.

وكيل زن براي طلاق     44033677 – 09122547699

 

منبع: وكيل زن براي طلاق توافقيادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ توسط s.a
نظرات (0)

موردي است كه پاي وكالت در طلاق در ميان باشد به اين صورت كه زوج به زوجه يا شخص ديگري وكالت براي طلاق داده باشد. وكالت طلاق به دو روش است يا وكالت در ضمن قرارداد لازم ديگري به صورت شرط مي آيد مثل مورد شايع يعني شرط وكالت طلاق زوجه كه ضمن عقد نكاح و در سند ازدواج نوشته مي شود و يا با مراجعه زوج به دفترخانه اسناد رسمي و يا سفارت ايران در خارج از كشور، به ديگري وكالت در طلاق زوجه اعطا كند. در اين حالت طلاقي كه با وكالت طلاق (حق طلاق) انجام مي شود در قالب طلاق توافقي است.

فرض كنيد كه زني از همسرش وكالت طلاق تام و كاملي داشته باشد براي استفاده از آن زوجه مي بايستي با وكالتنامه طلاق به نزد وكيل دادگستري مراجعه كند و براي شوهر وكيل اختيار كند. بعد از آن وكيل با واسطه شوهر به همراه زوجه يا وكيل او دادخواست طلاق توافقي را ثبت مي نمايند. اين كه زوجه بتواند مهريه را هم وصول نمايد يا حضانت فرزندان را داشته باشد همگي وابسته به وكالتنامه طلاق اعطاي از جانب شوهر است.

2-      حالت دوم طلاق توافقي عادي است يعني هر كدام از زوجين يا به شخصه مراحل طلاق توافقي را از ابتدا تا انتها انجام دهد و يا اين كه با انتخاب وكيل دادگستري به صورت مستقيم به جاي خود وكيل معرفي نمايند تا وكيل تمامي مر احل را بدون حضور او تا اخذ گواهي عدم امكان سازش به پايان برساند. طلاق توافقي توسط وكيل در تهران و كرج كمتر از يك هفته انجام خواهد شد.

وكيل طلاق توافقي در تهران و كرج     09122547699 – 44033677

 

منبع: طلاق توافقي در سال 96ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ توسط s.a
نظرات (0)

بيشتر افراد نيز علاقه مند هستند كه پرونده هاي خود را به بهترين وكيل محول كنند. در خصوص لزوم استفاده از وكيل متبحر بسيار سخن گفته شده است و علي رغم اين كه هنوز در كشور ما مثل كشورهاي توسعه يافته، استفاده از خدمات وكيل پايه يك دادگستري رواج نيافته است اما آنچنان مزاياي استفاده از وكيل روشن است كه طولاني كردن كلام، توضيحات واضحات خواهد بود. اما نكته اي ظريف اين كه همه هنر وكيل در دانستن قوانين ماهوي نيست به كرات به افرادي برخورد كرده ايم كه در رشته تحصيلي خودشان تبحر داشته اند ولي به فراخور مشكلشان مثل دعاوي خانوادگي، قانون را مطالعه كرده اند و به اطلاعات كلي دست يافته اند اما غافل از اهميت دانستن آيين دادرسي و مقررات شكلي – كه قواعد چگونه رسيدن به حق است – بوده اند و به همين علت دعاوي آن ها به شكست انجاميده است. اهل فن مي دانند كه اهميت راه رسيدن به حق كمتر از دانستن خود حق نيست.

با توجه به مطالب گفته شده كه يك از هزاران مي باشد، نياز استفاده از وكيل در دعاوي بيشتر مشخص مي شود. براي آشنايي بيشتر با وكيل دعاوي و وكيل خانواده توصيه مي شود لينك هاي مربوط به آن كه با رنگ آبي متمايز شده است را مطالعه فرماييد.

بهترين وكيل خانواده در تهران

اما ما گروه وكلاي پارساي معتقديم كه براي بهترين وكيل خانواده بايد بهترين موكل بود وكيل خوب خانواده نياز به موكل خوب دارد به اين صورت كه در تمام مراحل دادرسي مي بايستي چيزي را كه مرتبط به موضوع پرونده مي باشد بدون هيچ گونه ملاحظه اي از وكيل خانواده پنهان نماند و براي موفقيت بايد آنچه حقيقت تمام و كمال است به وكيل خود بازگو كنيد. مشهور است كه گفته مي شود وكيل محرم اسرار موكل است. مطمئن باشيد كه اسرار و اطلاعات شما نزد وكيل حرفه اي محفوظ خواهد ماند. بدانيد كه پنهان كردن واقعيت از وكيل در نهايت به پرونده شما آسيب مي رساند چه بسا كه وكيل با دانستن تمام جزئيات نحوه اقامه دعوي يا دفاع را تغيير دهد. مطلب ديگر اين كه طول زمان دادرسي از اختيار وكيل خارج است و موكل بايد بداند كه وكيل نيز مشتاق است هر چه سريع تر پرونده به نتيجه مطلوب برسد.

رويه شعبه هاي مختلف دادگاه ما با هم متفاوت است بعضي سريع و بعضي كند هستند و در مجموع مي توان گفت كه اتفاقات دادرسي در اكثر مواقع قابل پيش بيني كامل نيست و ممكن است پرونده طولاني شود لذا توصيه مي شود در اين خصوص صبر و حوصله داشته باشيد.

همانطور كه مي دانيد بيشتر آراء دادگستري قابل اعتراض و تجديد نظر خواهي هستند ممكن است به هر دليل دادگاه بدوي به نفع شما راي مطلوب را صادر نكند. بهترين كار اين است كه به وكيل خود تا انتهاي پرونده اعتماد كنيد آراء بسياري در دادگاه تجديد نظر يا ديوان عالي كشور نقض شده است.

حال كه سخن از بهترين وكيل خانواده در تهران و به عبارت ديگر وكيل خوب خانواده در تهران مي باشد بهتر است كه به دعاوي خانوادگي كه در صلاحيت دادگاه هاي خانواده مي باشد پرداخته شود بر طبق ماده 4 قانون حمايت خانواده مصوب 1391 رسيدگي به امور زير در صلاحيت دادگاه خانواده است:

۱ـ نامزدي و خسارات ناشي از برهم ‌ زدن آن
۲ـ نكاح دائم، موقت و اذن در نكاح
۳ـ شروط ضمن عقد نكاح
۴ـ ازدواج مجدد
۵ ـ جهيزيه
۶ ـ مهريه
۷ـ نفقه زوجه و اجرت ‌ المثل ايام زوجيت
۸ ـ تمكين و نشوز
۹ـ طلاق، رجوع، فسخ و انفساخ نكاح، بذل مدت و انقضاي آن
۱۰ـ حضانت و ملاقات طفل
۱۱ـ نسب
۱۲ـ رشد، حجر و رفع آن
۱۳ـ ولايت قهري، قيمومت، امور مربوط به ناظر و امين اموال محجوران و وصايت در امور مربوط به آنان
۱۴ـ نفقه اقارب
۱۵ـ امور راجع به غايب مفقود ‌ الاثر
۱۶ـ سرپرستي كودكان بي سرپرست
۱۷ـ اهداي جنين
۱۸ـ تغيير جنسيت

يكي از مهمترين دعاوي خانوادگي پرونده هاي طلاق است چه طلاق توافقي، طلاق از طرف زوج (شوهر) و يا طلاق از جانب زن، كه پر واضح است با توجه به اين كه در شرع مقدس و قانون، طلاق به دست زوج است گرفتن طلاق از جانب زن، دعواي كاملا فني و دشوار محسوب مي شود. وكيل مجرب و وكيل خوب براي طلاق مي تواند سير طلاق را با توجه به علم و تجربه و آشنايي با رويه دادگاه براي شما همراه كند.

اگر در خصوص هر كدام از مسائل فوق احتياج مشاوره حقوقي خانواده داشتيد و يا اين كه قصد تشكيل پرونده و يا دفاع از پرونده اي را داشتيد با (وكيل طلاق) تماس بگيريد.

وكيل براي طلاق توافقي    44033677 - 09127923611 - 09122547699

 

منبع: وكيل براي طلاق در تهرانادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ توسط s.a
نظرات (0)

عده اي سوال مي كنند كه عواقب دادن حق طلاق به زن چيست؟ خلاصه و ساده آن اين است كه به انحصار حق طلاق مرد خدشه وارد مي شود و اين امتياز مهم از او گرفته خواهد شد. با اين توضيح كه زن يا هر شخص ديگري كه وكالت در طلاق به او داده شده است اختيار خواهد داشت در كوتاه ترين زمان و با شرايطي كه در وكالتنامه آمده است، بدون حضور شوهر و با انتخاب وكيل براي او، از طريق طلاق توافقي، دادنامه طلاق (گواهي عدم امكان سازش) را از دادگاه خانواده اخذ نمايد.

پرواضح است كه داشتن حق طلاق (وكالت در طلاق زن) امتيازي براي او محسوب خواهد شد. البته بايد به اين موضوع توجه داشت كه اختيار شوهر (مرد) براي درخواست طلاق علي رغم اعطاي وكالت همچنان باقي است و شوهر مي تواند در هر زمان كه بخواهد دادخواست طلاق از طرف مرد تقديم دادگاه كند.

اين يك تصميم شخصي است كه مرد بخواهد وكالت طلاق به همسرش اعطا كند يا خير. در اين خصوص اظهار نظري نداريم ولي شايان ذكر است كه مفاد و حدود وكالت از طرف مرد قابل تعيين است. اين كه وكالت در طلاق به چه كيفيت باشد بسيار اهميت دارد.

اين كه با بخشش كامل مهريه باشد يا قسمتي از آن، اين كه موكول به ابراء عمده مهريه باشد، اين كه مقيد به زمان باشد، اين كه قابل عزل باشد، اين كه به زوج بايستي ابلاغ شود و ... همه و همه وابسته به اختيار زوج است.

توصيه اكيد مي شود كه در اعطاي وكالت در طلاق، نسبت به ساير مسايل مثل حضانت فرزندان، ساعات ملاقات، نفقه، اجرت المثل و جهيزيه نيز به صراحت و وضوح تعيين تكليف گردد تا مشكلاتي در آينده دچار زوجه يا زوج نشود.

گذشته از اين مسايل حقوقي مذكور، واقعا جامعه جوان ايراني را چه شده است كه اين چنين طلاق رو به فزوني است و هنوز تزدواج نكرده به دنبال داشتن حق طلاق مي باشند كه البته با اين شرايط جامعه امري عقلاني است.

به نظر ما گروه وكلاي پارساي، مدت هاست كه زنگ خطر به صدا درآمده است ...

وكيل خانواده 09122547699 – 44033677

 

منبع: مشكلات دادن حق طلاق به زنادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۸ شهريور ۱۳۹۶ توسط s.a
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | قدرت گرفته از : وبلاگدهی آریا